5 sposobów na podniesienie płynności językowej

5 sekretów, żeby rozwinąć biegłość mówienia po angielsku

Angielski jest modnym językiem, niemniej jednak, przyswojenie i oswojenie się z tak ważnym językiem jest czymś dziecinnie łatwym. Zaskoczony? Nie bądź! Jeśli wciąż się zastanawiasz jak poprawić swój mówiony angielski; oddalając się od raczej konwencjonalnych technik uczenia się języka, przestawiamy ci artykuł, który zmieni twoje nie umiem w umiem, a brak umiejętności w biegłe umiejętności komunikacyjne. Trzymając się faktu, że do tego czasu twoja ciekawość nie znałaby żadnych granic, mamy nadzieję, że będzie ci się dobrze czytać jak będziesz kontynuował.

Uwalnianie tajników, żeby poprawić mówiony angielski:

1. Stwórz swój własny dziennik wiadomości – Jedno z najbardziej wypełnionych zabawą i spersonalizowanych podejść do uczenia się języka jest zachowanie wydarzenia zapisując je samemu w pamiętniku. To, co mógłbyś zrobić, to zanotować wszystkie trwające zajęcia ze swojego codziennego życia w formie opowiadania. Gdy to zrobisz, przeczytaj to, co napisałeś i popraw błędy, jeśli jakieś są. Jest to odpowiedź na sceptyczne pytanie „Jak mówić płynnie po angielsku”, czyż nie?

2. Pisz recenzje – Bądź aktywny w Internecie i zgłębiaj strony internetowe, które pozwolą ci zostawić recenzję albo jakąś informację zwrotną. Upewnij się, że odwiedziłeś miejsce, sklep czy restaurację przed wypełnieniem swojej recenzji. Wiedz także, że jest to świetny sposób, żeby mimowolnie ćwiczyć swoje umiejętności komunikacyjne, stopniowo prowadząc do rozwoju swojej biegłości w mówieniu po angielsku.

3. Oglądaj filmy w swoim ojczystym języku – Zaskoczony? Cóż, tak. Powinieneś zacząć oglądać filmy w swoim ojczystym języku z napisami po angielsku. Da ci to jasne pojęcie o tym, jak ten język jest używany podczas rozmowy. Dąż do oglądania filmu, także czytając napisy i nadążając za filmem tak szybko jak to możliwe. Kolejnym interesującym sposobem mogłoby być oglądanie filmów angielskich z napisami w twoim języku ojczystym.

4. Znajdź partnera – Jeśli chcesz się nauczyć płynnie angielskiego jest wiele innych osób, które chcą się nauczyć twojego języka ojczystego. Mógłbyś poświęcić trochę czasu i wysiłku na znalezienie takiej osoby, a potem zaplanować i nakreślić kilka spotkań z nią/nim, żeby wymienić się wiedzą z języka. Zapamiętaj, wymiana informacji wymaga kompromisu; więc bądź przygotowany na dawanie i otwarcie się wystarczająco na branie.

5. Wyrusz do klubów – Tak. Kto powiedział, że uczenie się języka musi być monotonne i nudne! Weź się w garść i idź na przyjęcia z przyjaciółmi mówiącymi w swoim ojczystym języku angielskim. Robienie tego regularnie albo często mogłoby ci pomóc w osiągnięciu biegłości nawet bez uświadamiania sobie , że doskonalisz angielski z każdym mijającym dniem. Zabawne? Ocyzwiście, że tak.

Więc dalej, rozprostujcie zmarszczki na czole i zacznijcie uczenie się języka od nowa. Zdecyduj ile godzin możesz poświęcić na ciężką pracę, bazując również na tym, że mógłbyś rozważyć zapisanie się na kurs języka angielskiego online. Jednakże, upewnij się, że spełnisz swoje własne oczekiwania, delikatnie mówiąc.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s