15 wskazówek zachęcających do nauki języka angielskiego!

Osoba, która mówi po angielsku płynnie to ktoś, kto od razu rozumie i mówi bez myślenia o tym. To sztuka, którą rozwijał przez lata dzięki ogromnemu poświęceniu. Uczenie się języka może być zabawą, jeśli się tym bawisz! Zatem w tym artykule przedstawionych zostanie 15 wskazówek, które pomogą ci ogarnąć lepiej język angielski i rozwinąć talent językowy.
Piętnaście wskazówek, dzięki którym będziesz lepiej uczyć się angielskiego.

1. Poświęć dzień, by nauczyć się różnych sposobów witania ludzi.

2. Zrozum i rzeczywiście uwierz, że nauczysz się języka, więc bądź cierpliwy i płyń przez ten proces z poświęceniem.

3. Na początek spróbuj nauczyć się takie zwroty po angielsku, które mogłyby być używane w twoim codziennym życiu. To świetny sposób, by je ćwiczyć.

4. Wiemy, że rodowici mówcy nie potrzebują myśleć wcześniej o tym, o czym będą mówić. Jednak pamiętaj, że się uczysz, a więc pomyśl o mówieniu ze spokojem i z rozmysłem.

5. Unikaj pędzenia przez zdania tylko po to, by skończyć to, o czym mówisz. Język angielski mógłby stać się trochę przerażający, a więc pędzenie przez to, o czym miałeś mówić, nie pomogłoby!

6. Powstrzymuj się od używania wielkich słów albo wielkich zdań dopóki nie nabierzesz pewności siebie.

7. Ponieważ jesteś osobą, która uczy się angielskiego, możesz popełniać błędy, więc przestań podnosić krzyk za każdym razem, gdy jakiś popełnisz.

8. Uważaj na błędy w wymowie. Możesz skorzystać z internetowego nauczyciela angielskiego, który pomoże ci nauczyć się wymawiania słów we właściwy sposób.

9. Próbuj nagrywać swój głos w trakcie czytania. Czytaj na głos i skoncentruj się na umiejętnościach wymowy, wyrazistości oraz na akcentowaniu.

10. Uważaj i dokładnie słuchaj biegłych mówców języka angielskiego rozmawiając z nimi. Zorientuj się w jaki sposób wymawiają słowa a także analizuj konstrukcję ich zdań.

11. Zwerbuj swoich krewnych i przyjaciół, by wspomogli cię w twojej podróży jaką jest uczenie się angielskiego.

11. Ćwiczenie jest koniecznością! Ćwicz stale każdego dnia.

13. Zapisz się na lekcje do internetowego nauczyciela angielskiego, który da ci najlepsze i najbardziej profesjonalne rady od początku do końca twojej podróży jaką jest nauka języka angielskiego.

14. Spraw, by codzienne uczenie się przynajmniej trzech nowych słów i ich użycia stało się nawykiem. Dzięki temu poszerzysz swoje słownictwo i szybciej załapiesz język angielski.

15. Czytaj przynajmniej jeden artykuł dziennie z książek, czasopism oraz każdy inny nowy fragment, na który się natkniesz.
Oprócz wspomnianych powyżej wskazówek i sposobów, możesz pomyśleć o używaniu Internetu i wpisywaniu na klawiaturze „jak udoskonalić swój angielski“ albo „wskazówki jak mówić płynnie po angielsku“ by załapać jakieś rady od profesjonalistów.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „15 wskazówek zachęcających do nauki języka angielskiego!

  1. Dobre porady. Dodaję jeszcze link do artykułu. Znajdziesz tutaj porady jak uzyskać motywację do nauki angielskiego.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s